سرویس ها

معرفی OEG و معرفی برندهای زیر مجموعه

اسکیپ روم

مجموعه escaperoom.ir به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان 1394 با هدف طراحی و اجرای بازی های فکری معمایی و اتاق فرارشکل گرفت.

اطلاعات بیشتر...

شکار گنج

بازی میراث لاله اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج در ایران است. بازی‌های شکار گنج، بازی های معمایی و گروهی است که در فضای باز انجام می شود.

اطلاعات بیشتر...

سیتی هانت

سیتی هانت یک بازی فکری، معمایی و محیطی بر بستر موبایله. یکی بازی کاملا متفاوت، جذاب و رقابتی! که اولین باره که داره به این شکل در ایران اجرا میشه.

اطلاعات بیشتر...

پازل پارتی

پازل پارتی یکی از محصولات جدید مجموعه‌ ماست که در منزل شخصی یا هر مکانی که خودتون دوست دارید، براتون یک اسکیپ‌روم طراحی میکنیم!

اطلاعات بیشتر...
اولین مجموعه سرگرمی‌ فضای واقعی در ایران

ایده اولیه این بازی از بازی های کامپیوتری گرفته شده است. در واقع بر خلاف روال معمول که بازی های کامپیوتری از واقعیت ایده گرفته اند، این بازی که شروع آن از شرق آسیا بوده و هم اکنون در اروپا و آمریکا مورد استقبال قرار گرفته است محیط یک بازی کامپیوتری را در عالم واقعیت شبیه سازی می کند.

گروه سرگرمی آفلاین در یک نگاه

+2000+

حامیان

+100+

اتاق فرار

500+

نمایندگی ها

سوالی درباره ما دارید؟

سوالات متداول درباره همه ی خدمات ما

مشاهده همه
اسکیپ روم
شکار گنج
سیتی هانت
پازل پارتی

آفلاین بلاگ

با ما بیشتر درباره سرگرمی های گروهی و جدید بدانید
تاریخچه اتاق فرار

تاریخچه اتاق فرار

ایده‌ی اسکیپ‌روم‌ها از بازی‌های کامپیوتری مشابهشون که در سال ۲۰۰۴ به وجود اومدن گرفته شده که بهشون اسکیپ‌گیم هم می‌گفتند؛ توی این بازی‌ها همه چیز مجازی بود و معماها رو باید با سرنخ‌هایی که روی صفحه‌ی نمایش دیده میشدند حل می‌کردیم تا به مراحل بعدی برسیم.

ادامه مطلب...
چگونه از پس اسکیپ روم ها بربیایم؟

چگونه از پس اسکیپ روم ها بربیایم؟

اگر تجربه ی اسکیپ روم داشته باشید حتماً میدونید وقتی که موفق میشید از اتاق فرار کنید با وجود این که چیزی اون بیرون در انتظارتون نیست، بازم چقدر لذت بخشه!

ادامه مطلب...
سیستم هینت دهی

سیستم هینت دهی

اگر جزو اون دسته افرادی هستید که تجربه‌ی اسکیپ‌روم رو دارند، ممکنه براتون پیش اومده باشه که یه جاهایی از بازی دیگه واقعا ندونید چیکار باید بکنید!

ادامه مطلب...

برای مناسب های خودتون
دنبال سوپرایز جدید می گردین!؟

درخواست پازل پارتی