اتاق فرار فرشته مرگ شهر اصفهان

  • تعداد نفرات 4 تا 6 نفر
  • مدت زمان بازی 80 دقیقه

سال ١٩٤٤ شعله هاي جنگ جهاني دوم در سراسر اروپا زبانه مي كشد؛ اردوگاه آشويتسِ آلمانها مركز نسل كشي يهوديان شده، در همین هنگام، دكتر ژوزف منگله- ملقب به فرشته مرگ- قرارگاهی ساخته تا شماری از زندانیها، قبل از مرگ شان، آزمایشات غیر انسانی و بیرحمانه انجام دهد …
شما به عنوان نيروهاي متفقين مطلع شده ايد فرمانده ای عالي رتبه به دست دشمن اسير شده و به این قرارگاه منتقل شده است …
گروه شما به عنوان کارآموز و هر کدام با مسوولیتی مشخص به پیشگاه فرشته مرگ فرستاده می شوید، آیا می توانید از آن قرارگاه- با بیمارانی غیرعادی- جان سالم به در ببرید؟ خواهید توانست فرمانده متفقین را قبل از مرگ نجات داده و از آنجا خارج کنید؟! چالش بزرگ و خطرناکی پیش روی شماست ...

******************************************************************************

توضیحات بیشتر:

فرشته مرگ، یک اثر متفاوته که در آن شما مامور یک عملیات نجات هستید و باید یک اسیر جنگی رو نجات بدید! این بازی در سبک RPG یا بازی نقش محور هست، یعنی شما هرکدوم داخل بازی یک نقشی رو ایفا میکنید؛ که به جذابیت بازیتون اضافه میکنه!

 

ژانر بازی هیجانی - ترسناک هست، در بازیهای اتاق فرار معماها و روند معمایی بازی مهم‌ترین رکن بازیست و سناریو و فضاسازی متفاوت شما را به عمق یک داستان هیجان‌انگیز میبرد. تلاش شده ترس واقعی رو در قالب سناریو بازی به شما القا کنیم و نه صرفاً ترساندنِ های بی معنی!

 

شما در این بازی تحرک بالایی خواهید داشت، پس لطفا لباس راحت بپوشید و اصلا و ابداً از لباسهایی که دوستشون دارید استفاده نکنید!