اتاق فرار هکر شهر اهواز

  • تعداد نفرات 3 تا 5 نفر
  • مدت زمان بازی 70 دقیقه
  • میزان سختی %90

سناریو:

شما گروهی از هکر‌ها هستید که به دولت‌ها در یافتن مجرمان سایبری کمک می‌کنید. آخرین ماموریت شما، شکار بنیانگذار یکی از بزرگترین کسب‌وکار‌های مجرمانه در اینترنت است. اما یک وسوسه شیطانی، مسیر زندگی‌تان را شاید برای همیشه عوض کند...

 

 

توضیحات: 

سبکِ معمایی اتاق فرار هکر با دیگر بازی‌های مجموعه متفاوت است. قفل به معنای کلاسیک در این بازی وجود ندارد و سعی شده از تکنولوژی به شکلی متفاوت در بازی استفاده شود. مشابهِ برخی معماهای این بازی را تا به حال در هیچ اتاق فرارِ دیگری ندیده‌اید! 

پایه و اساس این بازی معماها و سناریوی بازی است. اگر دوست دارید از جنبه سناریویی با بازی بیشتر ارتباط برقرار کنید، پیش از بازی راجع به سایت سیلک رود و شخصیت راس البریکت مطالعه کنید. 

 

 

اتاق فرار هکر درخرداد ماه 1399 در اهواز و توسط تیم Escaperoomir با همکاری شرکت اپار طراحی و اجرا شده است. 

 

 

 

 

 

سوالات متداول مخصوص بازی هکر: (لطفا قسمت سوالات متداول عمومی وبسایت را هم مطالعه کنید)

 

 

- این بازی برای چه گروه سنی مناسبه؟ از 17 الی 90 سال!

- آیان مکان بازی و خودِ فضای بازی برای معلولین مناسبه؟ متاسفانه خیر

- آیا در این بازی به اطلاعات کامپیوتری نیاز داریم؟  بله! اما خیلی کم! شما باید کار با ویندوز و استفاده از اینترنت رو بلد باشید!

- ما تا حالا تجربه بازی نداریم اما دوست داریم سخت ترین بازی رو امتحان کنیم، توصیه میکنید؟ اصلا! اگر بدون هیچ تجربه ای از اتاق های فرار، سخت ترین بازیها رو امتحان کنید، ممکنه اصلا از بازی لذت نبرید و تجربه بدی براتون رقم بخوره. بهتره که بازی نجات شهر، سرقت یا احضار رو به عنوان تجربه اول انتخاب کنید. 

- من بازی‌های با درجه سختی بالاتر رو بازی کردم، به نظرتون  این بازی بهم لذتی میده؟ قطعا بله! معماهای بازیها متفاوته و البته سناریو و فضاسازی هر بازی منحصر به فرده. درجه سختی ملاک مناسبی برای تجربه نکردنِ یک بازی نیست!

کافه‌ای در محل بازی وجود داره؟ بله