اتاق فرار شبح بازارچه شهر تهران

  • تعداد نفرات 4 تا 7 نفر
  • مدت زمان بازی 90 دقیقه
  • میزان سختی %90

سناریو:
+ این شبحی که می‌بینی، چه موقع سر و کله‌ش پیدا می‌شه؟
-  اگه قرار بود من و تو بفهمیم کی میاد که شبح نبو[ ]
+ چی شد؟ چرا حرفتو خوردی؟ چرا یهو ماتت برد؟

شما در تاریکی شب، به امید سرقت تتمه اجناس چند دکان، قدم به بازارچه‌ای متروک می‌گذارید که به باور اهالی، محلِ ترددِ اشباح است...

 

توضیحات:

"شبح بازارچه" در شعبه سعادت آباد، تلفیقی از اسکیپ‌روم و یک تئاتر تمام عیاره، این بازی یک اتاق فرار ترسناک نیست اما هیجانی که تجربه خواهید کرد بی‌نظیره.

 فضا‌سازی و شخصیت‌پردازی شبح بازارچه یک از خاص‌ترین پروژه‌‌هایی بوده که تا حالا انجام دادیم. 

 

بازی شبح بازارچه در شهریورماه 1399 توسط تیم اسکیپ‌روم دات آی‌آر طراحی و اجرا شده است.

 

 

سوالات متداول مخصوص بازی شبح بازارچه: (لطفا قسمت سوالات متداول عمومی وبسایت را هم مطالعه کنید)

- آیا پارکینگ در محل موجود است؟ خیر، اما در اطراف بوستان شقایقِ مهر محل پارک خودرو به سهولت یافت می‌شود.

- چطوری میتونم با حمل‌و‌نقل عمومی بیام؟ شما میتونید با استفاده از اتوبوس بی آر تی به پل مدیریت برسید و از آنجا با تاکسی در اطراف میدان کاج پیاده شوید. از آنجا با 10 دقیقه پیاده روی به ما میرسید.

- این بازی برای چه گروه سنی مناسبه؟ از 18 الی 90 سال!

- هیچ امکانی برای تجربه بازی اگر زیر 18 سال باشیم وجود نداره؟ اگر 14 الی 18 ساله هستید، میتونید با دانلود فرم رضایت‌نامه از اینجا و امضا توسط پدر یا مادر به همراه کپی کارت ملی پدر یا مادر در بازی شرکت کنید. دقت کنید که هر شخصِ زیر 18 سال و بالای 14 سال باید یک فرم رضات نامه جداگانه داشته باشه و این که حداقل یک نفر بالای 18 سال همراه شما به عنوان همگروهی در فضای بازی با شما باشه. 

- آیان مکان بازی و خودِ فضای بازی برای معلولین مناسبه؟ خیر

- من بازی‌های با درجه سختی بالاتر رو بازی کردم، به نظرتون این بازی بهم لذتی میده؟ قطعا بله! معماهای بازیها متفاوته و البته سناریو و فضاسازی هر بازی منحصر به فرده. درجه سختی ملاک مناسبی برای تجربه نکردنِ یک بازی نیست!

کافه‌ای در محل  بازی وجود داره؟ بله! در طبقه بالای این شعبه، میتونید از خدمات کافه بازیِ گیم ریپابلیک استفاده کنید! (از اول آذرماه 1399)

- ما فقط برای ترسیدن بازی میکنیم، آیا این بازی مناسبِ ماست؟ خیر، در صورتی که صرفا به ترس به عنوان تنها هدفِ لذت بردن از بازی نگاه می‌کنید این بازی مناسبِ شما نیست. در بازیهای اتاق فرار معماها و روند معمایی بازی مهم‌ترین رکن بازیست! ذکر این نکته ضروریست که این بازی یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های ماست!