اتاق فرار قرنطینه شهر تهران

  • تعداد نفرات 4 تا 5 نفر
  • مدت زمان بازی 60 دقیقه

شما افرادی با توانمندی ذهنی و جسمی بالا اما جامعه ‌گریز، ضد اجتماع و بی اعتماد به دیگران بوده‌اید. به دلایلی چون تنهایی مفرط و اصرار خانواده، تصمیم می‌گیرید برای درمان به یک کلینیک رفتار‌درمانی مراجعه کنید. بعد از گذشت مدتی و با حصول بهبود نسبی، هنگامی که همگی در آن مرکز حضور داشتید بدون اطلاع قبلی هپینوتیزم شده و به خواب می‌روید‌. وقتی چشمانتان را باز میکنید، خود را در یک قرنطینه و در حصر پیدا می‌کنید. بعد از چند ساعت پزشک معالجتان به دیدن شما می‌آید و می‌گوید در این مرکز هر روز تمرینهایی به شما داده می‌شود تا با انجام آن به مرور یاد بگیرید چطور به دیگران اعتماد کنید و گروه تشکیل بدید. اما این همه‌ی ماجرا نیست......

 

توضیحات:

سبک این بازی با دیگر بازی‌های مجموعه اسکیپ روم دات آی آر متفاوت است. برای موفقیت در این بازی شما راهی جز انجام کار گروهی در بی‌نقص‌ترین شکل خود ندارید: باید چشم، گوش، زبان و حتی مغز یکدیگر باشید و دائم با همگروهی‌ها تبادل اطلاعات کنید.

این بازی فاقد تم، سناریو و دکورِ خاصی است و آن چه که اهمیت دارد حل معما و طی کردن مسیرِ معماییِ بازی‌است. اگر از آن دسته افرادی هستید که دکور بازی، سناریو و هیجانات حین بازی برای شما مهم است، اتاق فرار قرنطینه انتخاب مناسبی برای شما نیست. 

 

اتاق فرار قرنطینه دی‌ماه 1396 در تهران و توسط تیم Escaperoom.ir طراحی و اجرا شده است.